Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Şub 14, 2015   //   Yazar: admin   //   Petek Temizliği  //  1 Yorum

10922786_211131005724184_7825864142699555789_n

Isıtma sistemlerinizde zamanla kullanıma dayalı çamurlaşma,kireç ve bakteri oluşmaktadır. Özellikle kireç’in yapısı sert olduğundan dolayı yüzeye yapışmaktadır ve bundan dolayı tabakalar oluşturmaktadırlar. Bakteriler ise ısının 40 derecenin üzerine çıktığı zamanlarda çoğalmaya başlar ve kireç parçalarına temas ederek borulara ve petek yüzeylerine yapışırlar. Ve bundan dolayı peteklerde ısı kaybı başlar ve ısınamama problemi yaşarsınız. Bizler Derince Petek Temizliği ekibi olarak konusunda uzman kadromuzla sorununuzu çözüyor ve peteklerinizden ilk gün ki performansı almanızı sağlıyoruz. Yapacağımız işlemlerde özel ”Röthenberger” petek temizleme makinası ve aynı markadan oluşan özel ilacımızı kullanıyoruz. Bu işlemlerde peteklerinizde ilk önce çamurlaşan pis su tahliye ediliyor ardından makineye doldurulan petek temizliği ilacı ile peteklerinize basınç uygulanıyor. Dilerseniz çamurlaşan pis su tahliyemizi bir video ile sizlere açıklayalım.

Yukarıda video’da gördüğünüz üzere kullanıma dayalı zamanla simsiyah bir hal alan suyu özel makinemizle tahliye ediyoruz. Uygulanan bu işlemlerle %25’e varan tasarruf sağlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken Kocaeli Derince Petek Temizleme konusunda uzman kadromuza ulaşmak ve peteklerinizi temizletmek. İletişim bölümünden bizlere ulaşın ve peteklerinizin temizliğini yapalım.

1 Yorum

  • Derince petek temizlemeye çok tesekkurler peteklerimi harika temizlediler. Çok guzel ısınıyor aldıkları ucreti fazlasıyla hak ettiler özellikle aklıma takilan tüm sorulara ayrintili cevap verip aydinlattiklari için ayrica teşekkürler

Yorum yap