Hangi Ekipman Kullanılıyor ? – Petek Temizleme Derince

Şub 23, 2015   //   Yazar: admin   //   Petek Temizliği  //  Yorum Yapılmadı

Kocaeli Petek Temizleme Derince ekibi olarak yaptığımız işlemlerde Üstün Alman kalitesi Rothenberger petek temizleme makinesini kullanmaktayız. Kullandığımız bu makinede ilk etapta herhangi bir peteğe bağlıyor ve bu petekten tüm peteklere bağlayarak petek temizliği işlemlerinizi yapıyoruz. Sizler de bu yaptığımız işlemle tüm peteklerin teker teker sökülmesinden kurtuluyorsunuz. Kısaca temiz bir şekilde ve titizlikle çalışıyoruz. Kullandığımız makine hakkında fikir sahibi olmak isterseniz bir resimle size gösterelim.

Petek_Temizligi

Evet işlemlerimizde kullandığımız makinemiz bu. Makine yüksek basınç uygulaması sayesinde peteklerinizde zamanla kullanıma dayalı çamurlaşma,kireç vb şeyleri söküp atabilmekte. Makinemiz takdir edersiniz ki saf su ile bu işlemleri yapmamakta. Kullanılan petek temizleme ilaçları sayesinde bu mümkün. Kocaeli Petek Temizleme Derince ekibi olarak Kullandığımız petek temizleme ilaçlarını  da fikir edinmeniz açısından bir resim ile sizlere sunalım.

10922549_211130972390854_6610205973923757902_n

Kullandığımız ilaçlarımız bu şekilde. Üstün Alman kalitesi rothenberger’i tercih etmekteyiz. İletişim bölümünden bizlere ulaşabilir petek temizliği ve kombi bakımınızı yaptırarak %30’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yorum yap